Naše zboží

Petlando - vše potřebné pro vaše čtyřnohé zvířecí miláčky

O KABÁTKU


Naše kabátky jsou ušity z dvojitého bavlněného froté, které skvěle saje. Jsou použitelné z obou stran a k zapínání používáme jednoduché suché zipy. Další výhodou je otvor v krční oblasti pejska (pouze u větších velikostí kabátku) na protažení háčku obojku a snadnému připnutí na vodítko i našitý látkový háček na zavěšení včetně uchycení zadních tlapek. Když pejska osušíte, mokrou stranu otočíte a pejsek je opět v suchu. I když se tak nestane, vnitřní vrstva vždy odvádí vlhkost z kabátku a tělesné teplo tlačí vlhkost až k vnější vrstvě kabátku. Kabátek tak zabraňuje vašemu pejskovi zůstat ve studené a mokré srsti a pomáhá předcházet prochlazení a artrotickým stavům.

Župany a jeho využití stále testujeme a tak v letních měsících můžete kabátek využít i jako chladící. Jednoduše vnitřní stranu kabátku navlhčíte vodou (rozprašovač, vodní mlha...) tak aby vrchní vrstva zůstala suchá. Vlhkost spodní vrstvy tak pomáhá v horkých letních dnech ochlazovat pejska a chránit tak proti jeho přehřátí.

Na Vaše přání vám vyšijeme jméno pejska/ků na sušící kabátek i rukavice.

Další výhodou je jednoduchá údržba sušícího kabátku, který po znečištění jednoduše hodíte do pračky nebo jen ručně přeperete v teplé vodě a pověsíte na šňůru, popřípadě do sušičky prádla.

SUŠÍCÍ RUKAVICE


Naše rukavice jsou také ušity z dvojitého a velmi savého bavlněného froté, které dobře absorbují mokré nečistoty s praktickým háčkem na zavěšení a opatřené pohodlnou gumou včetně pásku na suchý zip pro potřeby dotažení proti sjíždění na rukou.

Na rozdíl od tenkých ručníků, můžete dobře vidět a cítit tlapky při čištění, takže je očistíte důkladně a rychle.

Jsou velmi praktické na vysušení, dosušení, očistě tlapek a snadno se vejdou do tašky, batohu, auta... Zajistí vám i vašemu pejskovi komfort i čistotu auta i domácnosti. Po zašpinění je jednoduše vyperete v pračce a poté jsou opět připraveny k použití.